Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narodil jsem se 28.7.2000. Jmenuji se Cass Černá Růže, ale říkají mi JEKYLL. Mým otcem je ARS MAFRA, který je velmi úspěšný na výstavách. Mojí matkou je ANDY FLANDERSKÝ LEV.

Paníčka se jmenuje Jarka Hlavačíková, u které jsem již od štěněcího věku, a která si Beaucerona zamilovala už jako dítě, když hltala filmy o Angelice, kde právě BEAUCERON hraje. Kdo ví, možná je to nějaký můj praprapředek:o))), ale to jsem trochu odbočil.

Když si mě panička přinesla domů, hned jsem se u ní zabydlel - hlavně v posteli. Taky jsem měl doma kočičího kamaráda Macíka, jehož pár fotek na mé stránce také naleznete. Asi tak do necelého roku jsem si užíval tepla domova, a pak – představte si to - mě dali ven! Byl to šok :o)), ale teď už jsem v pohodě.

Když mi byl skoro rok, začal jsem navštěvovat ZKO Veseřice v Ostrově. Panička byla mezi prvními nadšenci, když tato organizace vznikala. O tom, jak se ZKO Veseřice zaběhla, se můžete přesvědčit také na jejích internetových stránkách www.veserice.estranky.cz.

Úspěšně jsem tam složil zkoušku ZOP. Také jsem se zúčastnil výstav v Karlových Varech, kde jsem většinou dostal ocenění V1. Krajsky vítěz a Vítěz třídy. Není divu, byl jsem tam vždy jediným psem beauceronem. Také jsem byl vybrán mezi 10 nejkrásnějších psů výstavy. To byla pocta!! Feny tam byly, ale pes žádný, jen já, typický představitel plemene. Zvládl jsem i svod a bonitaci, tudíž se řadím mezi chovné psy. Dokonce už jsem se stal hrdým otcem pěti štěňátek, která můžete vidět zde: www.awake.estranky.cz. Všichni jsou již u nových majitelů, tak doufám, že mi tam neudělají ostudu.