Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj, tuto stránku se snažím doplnit již dlouho, ale vůbec není čas:O(((

Bude zde napsáno o psích kamarádek, kteří již bohužel nejsou mezi námi:o(((, ale navždy zůstanou v našich srdcích!!

Hlavním z nich u kterého to vlastně začalo byl Endy! Bylo mi právě asi 8 let, když jsem dostala svého prvního psa, křížence kokršpaněla. Jelikož jako 8letá jsem, jeho výchovu vůbec nezvládla a tudíž vůbec neposlouchal. Stalo se, že jednoho dne mi utekl a  porazilo ho auto a bohužel zemřel. Bylo mu 7 let a zůstala mi po něm jen jediná fotka!

Je to už dlouho co tu nejsi, ale ani na TEBE nezapomenu, vryl ses do mého dětského srdíčka  NAVŽDY!

Po třech letech jsem dostala psa NO a pojmenovala ho též ENDY, kterého již jistě znáte, má svojí osobní stránku!

Odešel ve svých 12 letech, kdy se nevzbudil po operaci rakoviny varlat, která bohužel byla neodkladná a já si myslela, že to je pro něj to nejlepší!! BOHUŽEL ZEMŘEL!!!

Zradil si mně jen jednou a to  tím, KDYŽ SI NAVŽDY ODEŠEL!!

JSEM SI NAPROSTO JISTÁ, ŽE NA TEBE PINDÍ NIKDY NEZAPOMENU!!!

Obrazek

Druhým psem na kterého nezapomenu je NO mé kamarádky Zuzky, s nezvyklým jménem BUXA. Který se ve fotogalerii objevuje hlavně společně s Endym. Dožil se uctihodného věku 14 let. Bohužel pro zdravotní problémy už musel být uspán!

S těma dvouma jsme zažily nespočet zážitků, že by na to nestačila ani celá kniha, že jo kucí:o))))))

BUXÍKU I NA TEBE NIKDY NEZAPOMENEME!!

Obrazek

Třetím psem na kterého také budu ráda vzpomínat je BESINA fena nofofundského psa, která také byla psem kamarádky Zuzky. Zemřela vloni ve svých 9 letech, když nepřežila druhou operaci po torzi žaludku!!

Obrazek

Myslím si, že všichni si tuto stránku zaslouží!!

MĚLI JSME VÁS MOC RÁDI, A NIKDY NEZAPOMENEME....

Převzato z Neviditelného psa O.Neffa

Na nebesích je místo, kterému se říká Duhový most. Když umře zvíře, zvláště takové, které bylo někomu blízké, odchází za tento Duhový most. Pro naše milé kamarády tam jsou louky a kopce, kde mohou běhat a společně si hrát. Je tam spousta jídla, vody, slunečního svitu a naši přátelé jsou v teple a pohodlí. Všechna nemocná a stará zvířata jsou opět zdravá a při síle, kdo byl zraněn nebo zmrzačený, je nyní opět silný a zdravý - tak jak si ho v našich snech pamatujeme z dávných dnů a již minulých časů. Zvířata jsou šťastná a spokojená až na jednu maličkost: všechna postrádají někoho velmi zvláštního, někoho koho opustila. Hrají si a běhají spolu, ale přijde den kdy se jedno náhle zastaví a hledí do dálky. Jeho jasné oči pátravě pozorují, netrpělivé tělo se začíná chvět. Náhle vyběhne ze skupinky zvířat, letí přes zelené louky, rychleji a rychleji. Až se nakonec ty a tvůj kamarád sejdete v nesmírné radosti. Déšť šťastných polibků pokrývá tvou tvář, tvé ruce opět hladí milovanou hlavičku, znovu hledíš do těch přenádherných důvěřivých očí jež nadlouho zmizely z tvého života, ale nikdy z tvého srdce. A přes Duhový most půjdete spolu a nikdy se už nerozejdete."